Společnost

Kontakty

Vedení společnosti

Ing. Zdenek Král
jednatel společnosti
Ing. Lenka Piskláková
asistentka jednatele
+420 581 699 411
pisklakova@el-lumen.cz



Obchodní oddělení

Martin Stržínek
obchodní ředitel
+420 724 290 593
strzinek@el-lumen.cz
Zdeněk Čadra
projektový manažer
+420 775 443 270
cadra@el-lumen.cz
Miroslav Grammer
projektový manažer
+420 773 747 464
grammer@el-lumen.cz
Jakub Skokan
projektový manažer & export SK
+420 778 726 027
skokan@el-lumen.cz
Aleš Sova
projektový manažer
+420 778 775 092
sova@el-lumen.cz
Václav Váňa
produktový manažer VO & export manažer – Německo
+420 602 461 215
vana@el-lumen.cz
Petr Burian
manažer prodeje
+420 581 699 412
burian@el-lumen.cz
Ing. Pavla Fischbachová
manažer prodeje
+420 581 699 414
fischbachova@el-lumen.cz
Bc. Monika Fraisová
marketing
+420 581 699 435
chovancova@el-lumen.cz
Christian  Hetzinger
Vertrieb Österreich (Steiermark, Kärnten, Burgenland,Wien)
+43 (0) 664 8824 8905
office@hechenergy.com
Joost van Dillen
Obchodní partner pro BENELUX (Belgie, Nizozemí, Luxembursko)
31642133821
joost@lumix-light.com



Ekonomické oddělení

Ludvíka Čagánková
účetní
Jarmila Růžičková
hlavní účetní
+420 581 699 422
ruzickova@el-lumen.cz
Petra Malcherová
účetní
+420 581 699 421
malcherova@el-lumen.cz



Technické oddělení

Zbyněk Pospíšil
vedoucí technického úseku
+420 778 546 251
pospisil@el-lumen.cz
Ondřej Pavelka
technolog, regulace
+420 581 699 416, +420 778 700 181
pavelka@el-lumen.cz
Alena Šlosarová
projektant – světelný technik
+420 778 471 071
slosarova@el-lumen.cz
Dušan Lebiedzik
projektant - světelný technik a metrolog
+420 778 775 093 +420 581 699 417
lebiedzik@el-lumen.cz
Lubomír Zubatý
konstruktér
+420 581 699 413
zubaty@el-lumen.cz
Ing. Tomáš Ludvík
zkušební technik
+420 581 699 413
ludvik@el-lumen.cz



Výrobní oddělení

Ladislav Klemš
vedoucí výroby
+420 581 699 432
klems@el-lumen.cz
Marcel Mátl
vedoucí kovovýroby
+420 581 699 430
matl@el-lumen.cz